مدیر سایت پنجشنبه 25 مرداد 1397 03:48 ق.ظ نظرات ()
نتیجه تصویری برای چگونه در 20 دقیقه یک مقاله بنویسیم؟

من دوست ندارم بیشتر از روزی 20 دقیقه برای نوشتن یک مقاله وقت بگذارم و برای این مقاله هم فقط 20 دقیقه وقت گذاشتم.
من متوجه شدم که نوشتن وقت تلف کردن ست.امروزه بازاریابی اینترنتی بر اساس محتوا طراحی شده است و محتوا حرف اول را میزند.اما از زمانی که وقت من بخاطر مشغله های روزانه و کسب و کارم محدود شد تصمیم گرفتم که راهی برای نوشتن در زمان کمتری پیدا کنم.سریع نوشتن به این معنی نیست که از محتوا و کیفیت مقاله ما کاسته شود و به این معنی نیست که شما کار خود را به خوبی انجام نداده اید.من 7 نکته درباره اینکه چگونه یک مقاله با محتوا در 20 دقیقه داشته باشید به شما میگویم:
یک لیست داشته باشید
هنگامی که یک ایده در رابطه با مقاله به ذهنتان می آید آن را در دفترچه یا یک پوشه ورد یادداشت کنید.برای بسیاری از مقاله نویسان و وبلاگ نویسان پیدا کردن موضوع نیم ساعت به طول می انجامد.ایده خود را نگهدارید و زمانی که خواستید نوشتن را آغاز کنید از لیست خود کمک بگیرید.
برای ایده های خود اطلاعات جمع آوری کنید
اگر شما سعی میکنید که از اطلاعات خود برای نوشتن یک مقاله استفاده کنید کاملا در اشتباه هستید،زیرا چند روز زمان میبرد تا شما بتوانید مطالب ذهن خود را جمع آوری کرده و شروع به نوشتن کنید.اما،شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را کم کم جمع آوری کنید تا زمانی که به آن نیاز پیدا کردید همه اطلاعات در دسترس شما باشد.
قبل از شروع به نوشتن اطلاعات خود را ویرایش کنید
شما احتمالا اطلاعات مختلفی درباره ایده های خود جمع آوری کرده اید،خوب الان زمان آن رسیده است که بی رحم باشید.هر مطلب که که با موضوع هماهنگ نیست را حذف کنید.به یاد داشته باشید ما درباره نحوه نوشتن مقاله در 20 دقیقه صحبت میکنیم،نه یک حماسه.شما همیشه میتوانید از اطلاعاتی که برای دیگر مقالات خود جمع آوری کرده اید کمک بگیرید و استفاده کنید.
استفاده از مطالب کلیدی
مطالب کیلیدی یا مطالب شماره دار مانند " 10 راه برای جذب مشترکین بیشتر"می تواند به شما در سازماندهی بهتر مقاله کمک کند زیرا شما دیگر نیازی به توضیحات بیشتر در رابطه با آن موضوع ندارید و مزیت این روش راحت تر بودن خواننده است.
کوتاه و کامل بنویسید
اگر شما میخواهید که در 20 دقیقه یک مقاله را بنویسید سعی کنید کوتاه و کامل باشد و اصلا احساس نکنید که از کیفیت مقاله شما کم میشود. برای مثال:این مقاله در 20 دقیقه نوشته شده است و پر از اطلاعات سودمند است.هرجمله را تحلیل کنید و اگر به کیفیت مقاله شما آسیب نمیرساند آن را حذف کنید.
دوباره برگردید
اگر شما یک اشتباه در مقاله پیدا کردید و نمیدانستید چگونه آن را حل کنید کافی ست به کار خود ادامه دهید و مجددا برگردید،قطعا آن زمان ایده بهتری به ذهنتان می آید.
هرگز موضوع خوب را نگه ندارید
هنگامی که شما دارید به فهرست موضوعات خود نگاه میکنید هرگز بهترین گزینه را برای موقعیت بهتر نگه ندارید زیرا آن گزینه، گزینه ایی است که شما اطلاعات بیشتری از آن دارید و در نتیجه زمان کمتری را صرف میکنید.

این مراحل ساده را دنبال کنید تا بتوانید یک مقاله با محتوا در کمترین زمان بنویسید.

راه حلهای ساده برای نوشتن یک مقاله
نوشتن یک مقاله ساده است،اما جذب کردن خواننده کمی دشوار.امروزه شما در اینترنت میتوانید مقاله های مختلف و گوناگونی را پیدا کنید و بخوانید اما با این حال شما فقط جذب چند مقاله میشوید.مقاله هایی که دارای تکنیک خوب و محتوای خوب هستند.
همه مردم میتوانند مقاله بنویسند اما نوشتن یک مقاله جذاب نیازمند کمی تامل و تکنیک است. شما باید ایده ها و افکار خود را جمع بندی کنید و شروع به نوشتن یک مقاله کنید.جذب شدن خواننده آسان است.شما باید بتوانید پاراگراف های بزرگ را به پاراگرافهای کوچکتر تبدیل کنید. یک پاراگراف بزرگ مانع بزرگی است،خواننده شما قبل از اینکه به قسمتهای جذاب و ارزشمند مقاله شما برسد بدلیل وجود مانع یعنی یک پاراگراف بزرگ دست از خواندن میکشد و یک مقاله دیگر را مطالعه میکند.
شما به یک جمله کوتاه و موثر نیاز دارید.اولین پاراگراف میتواند شامل یک یا دو جمله جذاب و گیرا باشد. با جمله ایی که کوتاه و آسان است شروع کنید.به خواننده خود ثابت کنید که برای وقت و خود او ارزش بالایی قایل هستید. با اینکار میتوانید آنها را بصورت ناخودآگاه تشویق به خواندن جملات بعدی کنید.
بطور کامل پاراگرافهای خود را کوتاه کنید
شما چند پاراگراف را خوانده اید و جذب آن نشده اید؟صادق باشید،شما چندبار خواننده خود را از دست داده اید؟اگر شما بیش از حد توضیح دهید خواننده خود را خسته و کسل میکنید و در نهایت او را از دست میدهید.
از سوی دیگر پاراگرافهای کوتاه مبهم هستند،آنها برای خواننده آسان هستند و او احساس بهتری پیدا میکند.خوانندگان صفحه خود را بالا پایین میکنند تا متن دلخواه خود را پیدا کنند.بنابراین پاراگرافها باید بگونه ایی باشند که دارای اطلاعات مفید،مختصر و جذاب باشند که خواننده را وادار به خواندن بیشتر کند.باید به خوانندگان خود فضا برای رویا پردازی بدهید.
داشتن فضای خالی بین کلمات،مانند نفس کشیدن بین صحبت کردن است.
کوتاه به این معنا نیست که مقاله شما نمیتواند زیبا،پرمعنا و سبک باشد.اشتباه نکنید،باید کوتاه باشد اما نباید معنا و مفهوم خود را از دست بدهد.هنگامی که شما کوتاه مینویسید،کلمات شما بی معنا و بی ارزش نمیشوند بلکه قدرت میگیرند.
پس برای نوشتن یک مقاله خوب شما باید ذهن خود را آزاد بگذارید و بر روی کلمات و جملات خود تمرکز کنید.خواندن کتابهایی دارای قلم قوی هستند میتواند به شما در این زمینه کمک کند.